» Poradna » Mobily

Nenabíjí se

Ahoj,chtěla jsem se zeptat.Mám dva roky starý mobil Samsung Galaxy Duos a celou dobu šel ukázkově.Teď ale se mi nechce nabít.Už před měsícem začal blbnout tak,že se mi nabil jen když byl vypnutý a teď jsem si ho davála k nabíjení a ani u jediný z třech nabíječek,které mám se nezačal nabíjet.Chtěla jsem se zeptat jestli bude v pr*eli ten konektor nebo je problém v systému telefonu.Je mi divné,že by se rozbil.Já s tím nikdy špatně ani neopatrrně nezacházela...

Odpovědi na otázku

zda je v deli konektor zjistíš vizuálněa když se nenabíjí mlže být v deli baterka, za dva roky má nárok

Nová baterie:pomohlo?ANO:OKNE:vadná elektronika => sběrný dvůr.Oprava se nevyplatí.

Vadná nabíječka, baterie, poškozený konektor... Servis. Nebo ať to zkoukne, kdo se více vyzná