» Poradna » Mobily

Nenabíjí se tablet ASUS

Dobrý den, mám asi tři roky starý tablet ASUS TF103C, a již asi třetí den mám problém s nabíjením - tablet se nabíjí pouze ve vypnutém stavu, v zapnutém stavu se ikonka baterie tváří že jej nabíjí, ale i po dvou hodinách je stav baterie stejný. Zkoušel jsem jiné nabíječky a kabely, odpojil jsem baterii a přidržel tlačítko POWER (podle rady na YouTube), ale nic nepomáhá.Děkuji za každou "dobrou" radu

Odpovědi na otázku

Asi jako poslední možnost je "hard reset", kterým by se mohl srovnat operační systém. Samozřejmě taky ale vymaže Vámi doinstalované appky nebo osobní data (fotky, muziku, atd.) z úložiště v tabletu.Návod na hard reset tabletů Lenovo najdete na YTB (je to stejný jako pro spoustu jiných značek), ale nejdřív si udělejte zálohu a vyndejte SD kartu (jen pro jistotu).