Nenabíjí se notebook

Zdravím, Včera mi nějakou dobu nešel zapnout notebook, tak, že se nic nedělo, ani žádná kontrolka nezasvítila. Asi po 4 hodinách jsem to zkoušel znovu a notebook se již zapnul normálně.Ovšem po tomto jsem si dnes všimnul, že se nenabíjí. Mám možnost vyzkoušet více nabíječek, což jsem také udělal a nenabíjel se s žádnou. Notebook mi prostě neukazuje, že se nabíjí, nesvítí kontrolka, že se nabíjí, nic.Mám Lenovo Flex 14.Nevíte, v čem může být problém?

Odpovědi na otázku

V tom, že si zkoušel více nabíječek ... i když bude mít stejné napětí, proudy atp., může mít jinou polaritu

Zkoušel jsem nabíječku od stejného notebooku. Je to naprosto totožná nabíječka, kterou jsem už předtím někdy nabíjel.

A ked vyberies bateriu a zapojis charger, tak normalne ide zapnut?

Tak jsem zkoušel a notebook se bez baterie nezapne.