» Poradna » Mobily

Nenabíjí se mi tablet...

Čauves všicí včera se mi přestal záhadně nabíjet tablet Asus Transformer EEE Pad tf101 i dokovací stanice (kterou jsem zkoušel nabíjet zvlášť - samostatně).. což mi přišlo divný... nejprve jsem si myslel, že to bude kabelem tak jsem to zkusil šoupnout do PC a rázem jsem zjistil, že kabel funguje jak má (v počítači se mi tablet načetl) ale i tak se nenabíjel, tak jsem zkusil vyměnit trafo do zásuvky za jiné a taky nic. přitom ve čtvrtek večer to ještě normálně nabíjelo. tablet už je pár let po záruce takže s reklamací počítat nemůžu.. kabel je cca měsíc nový takže tím to nejspíš nebude. tímto bych vás chtěl poprosit o nějakou radu co s tím mám dělat. díky

Odpovědi na otázku

V texte píšeš "trafo".... je to nejaké home made trafo? Alebo originál adaptér?Dátová časť konektoru - podľa popisu - je v poriadku.Ak si použil netypizovaný adaptér - odpálil si si napájací a nabíjací blok v teblate i v docku.

Sorry preklep teblate = tablete....

Logicky - pokud se tablet nenabíjí přes PC - je ještě nutné měnit "trafo" ??? Každý uvažující člověk by pochopil že NE! Ty s tvým uvažováním s tím chceš jako dělat co? Vždyť ani nejsi schopen vyloučit chybu napájecího zdroje (tak se to správně jmenuje)....

Máš pravdu.Buď zdroj vyzkoušet na jiném přístroji,nebo nechat v elektro dílně změřit,pokud na to nic nemá.

Asi taky nechápeš - pokud mu to nenabíjí zdroj a nenabíjí se mu to ali pro připojení k PC není chyba ve zdroji, ale zžejmě jinde - to bych rád viděl co s tím teda bude sám dělat - když se na to ptá.... Necháme jenu věc - že je to spotřební zboží které se běžně kazí a v zrovna tomto případě je více než pravděpodobné že by oprava stála asi více než nový tablet....

Tak pardón oprava. žádný trafo.. ale napájecí adaptér který je stále originální. neměnil jsem ho tudíž jsem nemohl odpálit napájecí a nabíjecí blok v tablet a v docku. vše je původní až na ten kabel který je pár měsíců starý OK? chápeme se? díky

A co se Ti,proboha,nelíbí.Říkám,že máš pravdu.Pokud to bereš jako urážku a ne souhlas,tak potěš Pánbůh.

@Acer to nebylo na tebe je sice krásné že semnou souhlasíš ale potřeboval bych nějakou smyslu plnou radu PS: moje předešlé odpovědi směřovaly k użivateli pod jménem @Já

Moje taky.Tak se napřed podívej kam to napsal on.Já reagoval na něj.pouze jsi mne předběhl,Tečka.

Najdi si holku a nebuď protivnej ty troubo :D S tebou musí bejt sranda :D :D Otřes některý lidi tady ..

žádné trafo (napájecí adaptér) jsem neměnil to jsem sem nikdy nenapsal. a adaptér funguje - zkoušel jsem s ním nabíjet mobil

Měl jsem namysly že jsem napájecí adaptér neměnil za jiný NEoriginální ale vyměnil jsem ho za jiný originální

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ze začátku jsem měl dojem že píšu do poradny o radu. ale místo toho aby mi někdo poradil co já s tím, tak se tady dočítám jenom urážek na mě samotného. néchápu vaši strategii hoši !?! je mi jasný že jste chytřejší a zkušenější v tomhle "oboru záležitosti" nežli jsem já. Takže vás znovu prosím o radu. jaké kroky mám podniknout k tomu aby se mi zase nabíjel tablet? předem děkuji vřele za odpovědi týkající se jenom a jenom této věci.

SERVIS - DEBILE !!!!

" tak jsem zkusil vyměnit trafo do zásuvky za jiné a taky nic" - a toto v dotazu psal kdo???? Prostě si mamlas a snažíš se to tady omluvit.... Prostě to nenabíjí jak přes zdroj, tak přes připojení k USB v PC - co na tom chceš sám opradovat???? Když už to nepochopíš, tak jedině vyšetření na psychině!

Tak hochu nebo co si zač.. urážej si někoho jinýho. jenom pro info tvoje (pravděpodobně si chytrej jako rádio) a ostatních.. tebe nenapadlo ale to ani mě že bych mohl zkusit obnovení továrního nastavení.. já si to přiznám ale u tebe to bude asi horší. nu coż prostě obnovyl jsem a už funguje. prostě poradna na živě.cz je sice dobrá věc ale najdou se i blbci co jenom kritizujú, blbě kecají a neporadí. zdar!

Hele kakadu nebo co jsi zač - táhni do haj.zlu! Na tebe nejsem zvědavý!"obnovyl jsi? " Ty máš fakt dost - už to nehul trubko

Že by odešla baterie? ☺

To mě napadlo taky, ale zarazilo mě to že se přestal nabíjet tablet i dock zároveň. je možné že by odešly obě dvě baterie zároveň? vyloučit to nemůžu, ale potvrdit taky ne

Zkus jiný kabel, s dostatečným průřezem vodičů. ☺

kabel je nový a šel až do včerejška

No a taky je to jediná věc kterou jsi měnit nezkoušel. Zdrojem to evidentně není, obě části tabletu zároveň pravděpodobně taky ne.

Ahoj :) asi už píšu docela pozdě, ale vyřešil jsi to nějak? Já mam stejný typ tabletu a stalo se mi úplně to samé, přestala se nabíjet dokovací stanice i tablet zároveň,stejně jako tobě mi přišlo nepravděpodobné, že by mi baterka odešla v obou zařízeních, proto jsem si koupila i novou originální nabíječku a nic...

Zkusila si obnovit tovární data? Mě to pomohlo

mě se to stalo asi měsíc po tom, co jsem je obnovovala....zdálo se mi, že se zpomaluje...teď už naběhne max na 2s, když má dobrej den :) vezmu ho do servisu, ale i tak děkuji za odpověď

nenabíjí se mě tablet značka jeho je GOGEN potřebuju taky pomoc prosím co mám dělat

Zkus jiný kabel, nebo adaptér a pokud ani to nepomůže, tak buďto servis, pokud je tablet v záruce a pokud už není, tak jedině najít člověka, který se zabývá telefony a jejich opravou ☺

Mě se nanabíjí tablet

Ahoj pomůžete mi protože mě nejde tablet mám ho po ségře a mám ho asi 14 let starý ale nevím kolik let nebo roků a tablet jse menuje: goo!

Mám vás všechni ráda s pozdravem Aneta

koupil jsen nový tablet, značky alcatel 7" je nabytej od výrobce NA 50: PROCENT CHTEL jsem ho dobýt na plno a vůbec se nehne ukazatel dobýjení ! Tak nevím kde je chyba ? Předem děkuji.