» Poradna » Mobily

Nenabíjí mi telefon

dobrý den,mám Microsoft Lumia 640 koupený v únoru a zničeho nic mi přestal nabíjet.Dám ho do nabíječky a nic(zkoušel jsem jich víc).Neví někdo co stím?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Že by servis????????

Tam ho zítra určitě odvezu,je v záruce.Myslel jsem jestli mi někdo neporadí,třeba tam stačí něco přenastavit,nebo já nevim.Každopádně díky za radu Einsteine.

Co bys tam chtěl přenastavovat??? Napětí v síti nebo co??? Když jsi zkoušel jiné nabíječky a nešlo to, tak jsou jen dvě možnosti: Vadná baterie, vadné nabíjení (výměna vnitřností.....)

Vadná baterie může způsobit,že to nechce nabíjet?

Ano - "Einstejne"