» Poradna » Notebooky

Nenabíja mi batériu na Mac-u

Zdravím,nedávno som si kúpil novú batériu na Mac pro early 2011, stará nemala kapacitu a okamžite vypínalo mac, ak nebol na nabíjačke. Nová fungovala asi mesiac v pohode, no práve sa mi stalo, že ju prestalo dobíjať, resp. dobíja ju extrémne pomaly (za cca 8 hodín 20%). Ikona nabíjania zobrazuje nabíjanie, rovnako konektor svieti oranžovo.Akonáhle odpojím nabíjačku, mac sa ihneď vypne.Myslíte si, že chyba je len v baterke, alebo je poškodené niečo iné?Díky za rady.

Odpovědi na otázku

1. Mac Pro není notebook. Noteboky jsou Macbook , PowerBoook ( doplněné Pro , Air atd..) 2. zkusit tu baterku v jiném Macbooku 3. zkusit jiný adaptér s tímhle notebookem