Nenabiha mi bios

mam desku gigabyte ga 8i955 pro a na ni 4gb ram ddr2 667mhz a zdroj 320w a když všechno zapojim tak mi nenaběhne do biosu čím to může být?

Odpovědi na otázku

Máš tam GPU ?

MAM

Jaký? Je podporovaný?

zkousel jsem 2 1)9600gt 2)HD7470

Tak jste to asi všechno nezapojil správně. Druhá varianta je, že vzhledem ke stáří ZD už také nemusí být funkční.

Jestli si pc rozjel s touto sestavou tak na chvílí vytáhni baterku BIOS cca na 20 sekund a vrat ji tam zpět a pc by měl nabehnout. Ale jestli to nanabehlo nikdy tak ti moc nepomůžu :(