» Poradna » Ostatní

Nenabiha komp - deska, nebo zdroj?

Upgradoval jsem komp, a stary dily jsem chtel dat otcovi - Mel Durona 700 a desku s SDRAM slotama. Muj novej komp jede fpoho. Slozil jsem otcuv (upgrade : MSI deska s KT400, Barton 2600+ a 512MB 400 RAMky), zapnul a nejelo to. Roztoci CPUfan, pripadne AGP grafarnu a dost - ani si neprobudi monitor. Zkusil jsem odpojit vsechny periferie, vymenit grafarnu (GF400 / Radeon 9600), novej/starej proc (2600+/Duron), Motherboard (Starej Octek, novy MSI a zvlast sehnane jine MSI s KT600) i RAMku, zapojena/odpojena vypalovacka, floppina, pripojenej jenom rezervni harddisk, disky (jsou tam dve prastare relikvie od Seagate) odpojit/zapojit a porad stejné. Jedine, co jsem nezkusil, je zapichnout tam jinej zdroj... Please help

Odpovědi na otázku

Nepotřebují ty nové desky dodatečný konektor na napájení (ten čtyřdrátový), který možná na tom starém zdroji vůbec není?

Mno, na KT600 ten konektor je, ale na KT400, kterou jsem az do upgradu mel ja, tak neni.Navic mi vzdycky jen roztoci vetraky a rozsviti ledky. Na Radeonu je podsvecujici LEDka na vetraku, ktera taky sviti a vetrak se toci - a to je vse Takze do desky proud jde, AGP a CPUfan jsou pod proudem, CD-RW zablika, takze proud taky dostava. Monitor je v poradku, po pripojeni k funkcnimu kompu nema problem. Po pripichnuti k te plecce (ktera ma byt o neco mensi pleckou) se neprobudi ani s jednou z obou karet, ktery testuju... holt to o vikendu zkusim pripichnout na dobrej zdroj, kterej tahne muj "novej" komp...