» Poradna » Notebooky

Nenaběhne systém Windows, modrá obrazovka

Zdravím, mám problém s Notebookem Lenovo. Po zapnutí začne nabíhat systém jako normálně, ale bohužel po chvíli naběhne modrá obrazovka s tím, že v počítači došlo k chybě (na obrazovce je stop kód CRITICAL_PROCESS_DIED), že proběhne restart , po restartu automatické řešení problémů, ale problém nelze vyřešit, zkoušel jsem i restart do nouzového režimu, i všechny opravy, které lze spustit, ale taktéž bez úspěchu. Do BIOSu se lze normálně při startu dostat.Nedokáže mi někdo poradit, jak opravit systém?Díky Pepa

Odpovědi na otázku

Ujo Gúgeľ neexistuje? Stačí zadať chybové hlásenie do vyhľadania a hneď ti ponúkne niekoľko rád.Napr. https://www.partitionwizard.com/partitionmagic/critical-p...

Jasné že existuje, ale jelikož se nedostanu do "Safe mode" tak je mi to k ničemu, ale díky

Nabootuj z flešky linux a pokud NTB pod linuxem poběží, znamená to že je v pořádku a na vině je systém (Windows). V tom případě reinstaluj.Jestli to nepoběží ani pod linuxem, máš HW problém. Pak musíš zkontrolovat všechny komponenty (RAM, disk atd...).

Jiný operační systém...?

Běž už do pr****. Jestli sems přitáh psát do každého tématu s Windows - dej si Linux, tak jseš fakt vocas.