» Poradna » Ostatní

Nemůžu vypalovat při nižších rychlostech!!Help!!

Mám DVD vypalovačku Teac DV W516GA.Mám problém při vypalování na cd mě nepustí vypalovačka do nižší rychlosti než 8x.Zkoušel jsem Verbatiny,Imationy všude je to stejné.Jde mi o to že některé hry které jsou chráněné proti kopírování musí být vypáleny max. 4 rychlostně - při vyšším vypalování by pak mohly být na cd nějaké chyby.U DVD které jsou 1-4 rychlostní mě pustí také jen do nejvyšší ryhlosti tedy 4x.Já vím asi mi řeknete že to chce nový firmware ale ještě žádný nevyšel bo je to poměrně nová vypalovačka.Bude se tak chovat k většině médií nebo někde dosáhnu nižšího vypalování? Děkuji

Odpovědi na otázku

do nižšího vypalování tě určitě vypalovačka půstí, ale čtení jede na maximum a to je u některých chráněných DVD problém. Použij program DVD decrypter a pak to přes nero vypal z disku.

Právě že mě vypalovačka nepustí v neru do nižšího vypalování než 4x u DVD.A decrypterem si hážu film na hadr.Takže si myslím že asi nepodporuje určitá média - ale že by zrovna verbatiny?

Zkus to v Neru (6.6.0.0) smahnout pres F7 - melo by ti to nabidnout vsechny dostupny rychlosti.A ozvi se jestli ti to maka

Jo určitě to zkusím ale na jiném foru mi řekli že ta vypalovačka prostě na cd neumí vypalovat nižší rychlostí než 8.Díky