Nemůžu spustit scandisk

Mám jeden malý-velký problém. Při spuštění po vyjmutí baterie z NB se mi snaží spustit scandisk, ale samo to vypíše, že operace byla stornována. Při spuštění chkdsk.exe z příkazové řádky mi vypíše, že je na C: chyba a tak potřebuji spustit standardně scandisk, jenže ho to v PC vůbec nenajde. Nejde mi spustit ani stav nouze přes F8 při startu, vůbec to nereaguje. Když chci stav nouze spustit přes "nastavení obnovení systému" tak mi to sice vypíše volby spuštění, ale nikam se šipkami nepohnu... Prosím pomozte, jsem v koncích...

Odpovědi na otázku

nebylo by od veci, kdybys napsal jaky mas OS, univerzalni rada je reinstal systemu, pripadne prenest disk na jiny komp a provest scandisk na nem. Nejlepsi reseni by bylo kompletne odebrat oddil v FDISKu a pak ho zase vytvorit, ale to neni pratelske jednani ke tvym datum ktere asi na tom disku mas ze