» Poradna » Počítačové sítě

Nemůžu se připojit do hry s uživatelem, který má stejného poskytovatele

Dobrý den, mám dotaz. Vždy, když hraju s někým hry na mnou vytvořeném serveru, tak se ke mě může připojit jedině někdo, kdo není připojený na mého poskytovatele. Už jsem jim volal, a říkali, že technik, který to dělá, se vrátí až za 14 dní z dovolené, tak píšu tady . Zkoušeli jsme to s více lidmi, kteří mají stejného poskytovatele internetu, a ani jedna dvojice se na sebe nepřipojila, ale když přišel někdo, kdo má jiného poskytovatele, tak se může ke každému zvlášť nádherně připojit. Je možné, že je to tím, že máme všichni statickou adresu u poskytovatele? Nebo je někde jinde problém? Díky za všechny rady

Odpovědi na otázku

Tohle ty nevyřešíš, poskytovatel to má jen hloupě nastavené. Budeš muset počkat.

Tak díky moc za odpověď, nic jiného mi nezbývá