» Poradna » Web a internet

Nemůžu se přihlásit na Facebook z důvodu zablokování účtu

Zdravím,Včera mi Facebook zablokoval z nějakého důvodu účet.Vubec nevím proč, nejspíš nějaká chyba.Chtel jsem si tedy vytvořit nový účet na fb,ale ani když jsem fb odinstaloval a zase nainstaloval,tak mě to tam nepustilo (protože nějak ví,že jsem to já).Můžu se zeptat jak to nějak oblbnout? Zablokovaly mi i instagram, takže bych byl rád i za řešení pro něj :)

Odpovědi na otázku

Nejspis nejaka chyba :DDalsi harant co dela na fb blbosti a pak cumi jak puk kdyz vyfasne BAN :)https://www.facebook.com/help/

Harant :D Je mi 32 :) Ano,chyba

Botovi se něco nelíbilo na vašem učtu, tak vás FB odstřihl, klasika.. (mohla to být klidně X let stará věc... oni se s tím nes... )

Možná jim vadila fota z války které jsem kdysi na svůj profil dával.Nemate řešení?

my ne, ale řešení mají překvapivě oni (podpora FB)To je překvapení co ?

Jak je mám kontaktovat?Všude sem hledal,a nikde mi neporadili

jako opravdu to máme hledat za tebe ?https://www.google.com/searchjá to nikdy neřešil (fb pro mě není důležitý), ale vím že se to řešit dá, stačí hledat a číst pořádně co a proč ti FB píše o té blokaci.

Právě že já jsem žádný důvod nedostal.Pres email uz fb kontaktovat nejde,a ta jejich zákaznická podpora stojí za hovno

Zákaznická podpora FB je slušná, ale ta je pro zákazníky. Ty nejsi zákazník, ty jsi produkt

Cože?

asi tym myslel zakaznikov, platiacich zakaznikov - inzerentov, tvorcov aplikacii a podobne. My sme "len" uzivatelia a kedze je nas asi 2 miliardy, tak je tazke robit efektivnu podporu.

představ si že máš na zahradě mraveniště a tam "chováš" 2 miliardy mravenců. Občas se některýmu mravencovi zhroutí jeho komůrka, on vyleze ven a snaží se tě upoutat aby si postěžoval a bude tě chtít donutit aby ses mu věnoval a jeho komůrku (jednu ze 2 mld) dal dopořádku.Představil sis to ? Takže už asi chápeš proč je podpora facebooku taková jaká je.

Ano,ale já jsem nechtěl řešit podporu fb,s tím mi podpora nepomůže.Ja jsem chtěl řešit,jak skrýt mou internetovou identitu aby fb nepoznal že se přihlašují z tohoto zařízení

To je marná snaha, sice můžeš skrýt identitu konkrétního zařízení (u mobilu to moc nejde, u počítače celkem ano), ale to nestačí, FB má algoritmy, podle kterých tě pozná i na jiných zařízeních podle chování. Třeba podle lidí, se kterými komunikuješ, podle stránek, které navštěvuješ atd.

To je ty vole chytrej. Ono to totiž nejde ani přes podporu. Mám stejný problém a nedostanu se tam ani za píču. Tak laskavě nehraje chytrého a pokud neznáš skutečný problém-řešení, raději nekomentuj...

Pro FB jsi obyčenjný produkt (jestli to nechápeš, podívej se na dokument The Social Dilemma). Tady to opravdu nevyřešíš - "překvapivě" tady nejsou admini FB, kteří toto řeší. Miliardy uživatelů nelze spravovat ručně, příspěvky a fotky prochází automaty a když se jim něco nelíbí, zablokují účet. Hotovo. FB je soukromá firma, jejímž primárním účelem existence je maximalizace zisku. Proto FB stanovuje pravidla a na tobě je pouze možnost s nimi nesouhlasit a tuto síť nepoužívat. Zároveň nechtějí mít problémy s porušováním nejrůznějších zákonů různých zemí a proto podezřelé uživatele automat zablokuje. TEČKA. Brečet na Poradně tvůj problém nevyřeší.

Mě spíš zaujalo že je mu 32 let, ale zablokují mu jednu stránku a už se mu hroutí svět

Mě se nehrouti svět,pouze bych si rád vytvořil nový účet

pokud uz tam ucet mas(i bloklej) tak vytvoreni dalsiho uctu je proti pravidlum FB, dost jsi si to tim zkomplikoval a je velka sance ze ti ted neodemknou ani ten puvodni. Ja mel podobnej problem

"ja mel podobnej problem" asi vas zajima jak jsem to vyresil - tak ze jsem FB vzdal, novej ucet mi nedovoli uz vytvorit at se snazim sebevic, okamzite bloklej, i kdyz jim posilam buh vi co jako overeni tak to neodemknouproste s FB mas konec, tak jako ja

nevíš proč, email ti neposlali?mě loni jen mě blokli za nezvyklý pohyb - čert je vzal, stejně jsemm tam 7 let nebylna twitteru taky pošlou email (posl byl důvod prý jsem robot - no udal mě jakýsi kojot, poslali na mobil kod, přišlo to vhod a jel jsem dál)

Nic neposlali.To je na tom to nejdivnější

tak ti ho někdo ukradl a ted z něho rozšiřuje spamy

Myslíš?Vzali mi i instagram

Instagram patří Facebooku, takže většinou blokace na FB kvůli porušení podmínek platí na oboje.