» Poradna » O Živě.cz

Nemůžu se přihlásit ke svému účtu na Aliexpress. Prý nebývalá aktivita - uzamčen

Ahoj, nemůžu se přihlásit ke svému účtu na Aliexpress. Po zadání mailu a hesla na mě vyskočí: Ve vašem účtu jsme zaznamenali neobvyklou aktivitu. Důvodem může být to, že jste se pokusili přihlásit z jiného umístění nebo zařízení. Kvůli ochraně vašeho účtu jsme jej dočasně uzamkli. Chcete -li přístup znovu získat, pokračujte níže uvedeným ověřovacím procesem. Pokud narazíte na nějaké problémy, obraťte se na zákaznický servis. Pak mně nabídne ověření pomocí tel. číslem. Ale ani tím způsobem to nejde, sms s ověřovacím kódem nepřijde (zkoušel jsem to mnohokrát). Objeví se hláška: Zkuste to prosím zítra. Poraďte prosím co s tím. Díky RabaV@seznam.cz

Odpovědi na otázku

A zkusi jsi je kontaktovat? Třeba FB, Twitter ... https://customer-service.xyz/cs/zakaznicka-podpora-ali...

Ještě ne, zkoušel jsem hledat řešení pomocí podobných případů uvedených na netu a podáním dotazů prostřednictvím různých serverů jako třeba www.zive.cz, www.alirecenze.cz ap. i na samotném aliexpressu. Jsem starší ročník = 0 angličtina a na PC pokus/omyl . Díky moc za tip. Zdraví V. Raba

Zkuste to prosím zítra.

Ok, zkuste.

No budete muset. Nic jineho Vam nepomuze.