» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nemůžu se přihlásit k windowsu (W10)

Nemůžu se přihlásit k windowsu (W10)píše to že když se odhlásím a přihlásím tak to pomůže, ale nepomůžena ploše jsou jeniom apky které jsem instaloval pro víc uživatélůkdyž vypnu zapnu pc, to stejné ale všechny změny co jsem udál se smažoua uživatel je ve složce Users: Temp.000.cookie nebo takani restart, vybití, npomohlo :( windows běžel v poho 1 rok

Odpovědi na otázku

Windows běžel v poho 1 rok..???A za ten 1 rok ses naučil úplný houno, že..???.. Ani psát ses pořádně nenaučil, Joudo..

někdy se mi tam chybička v´bloudí :D ale oc mit o nepomohlo

to skoro vypadá,jako kdyby win startoval do temporary profilu... to se stává,když je profil poškozen ... v nouzáku to najede ?