» Poradna » Notebooky

Nemůžu se dostat nad 60 FPS (vždycky to šlo)

Ahoj hola,Mám notebook Y700 s grafikou 4GB GTX960M a například ve hře League of Legends jsem měl vždy 120+ fps. Najednou zničehonic ale mám vždy maximálně 60fps - co s tím? Dokáže mi někdo poradit? Nejsem hloupý Vertikální Synchronizaci (Vsync) mám všude vynuceně vypnutou. Jak v Nvidia Panelu, tak ve hře. Pořád 60FPS

Odpovědi na otázku

A na co potřebuješ víc jak 60FPS, pokud máš stabilních 60FPS tak není co řešit.Jinak LoLko má ve svém nastavení možnost zastropovat fps

Jasně že 60 FPS je v pohodě, ale s tím nastavením pevných 60 FPS přišly i lagy, prostě a jednoduše, neodpovídáš na mou otázku. Já potřebuji vědět, zda někdo ví, co by mohlo způsobit toto pevné nastavení FPS a jak to opět přenastavit na neomezený počet FPS (Vsync mám vyplé a ve hře taktéž nastaveno neomezeno FPS)

Pak to na mě působí jakože řešíte důsledek.Když budete nemocný, taky budete řešit jenom zvýšenou teplotu, nebo se budete ptát po příčině?Vraťte se k záloze z doby, kdy se to nedělo; aktualizujte a vyzkoušejte, co to asi způsobilo. Chápu, že se vám do toho nechce, ale pokud jste všechno vyzkoušel, je to nejlepší volba.

60 fakt není na kompetetivní hru dostatek.

PROBLEM SOLVED (problém vyřešen)Mohla za to nová aktualizace Win 10Řešení: Možnosti Obnovení > Vrátit na předchozí built

Sposobuje to aktualziacia na Windows 10, ale je na to ine riesenie ako vratit sa na predchadzajuci build.https://www.reddit.com/r/DotA2/comments/4xu9vi/b...

Měl jsem ten samej problém ale na redditu jsem našel tohle a už to jde Open Registry Editor (Run > regedit)Go to HKEY_CURRENT_USER\System\GameConfigStoreSet the value of DWORD "GameDVR_Enabled" to 0Go to HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Create key "GameDVR"Create DWORD 32bit called "AllowgameDVR" and set to 0

S podobnou věcí jsem se setkal u CSka,dokud jsem nezměnil rozlišení tak byl lock na 60FPS. Stačí vypnout GameDVR v apce XBoxu (v W10 předinstalovaná)