» Poradna » Ostatní

Nemůžu se dostat na seznam

Dobrý den, ráda bych poprosila o odpověď na tento dotaz: chtěla jsem jít na webu v mobilu na Seznam, nebýval problém, ale od včerejšího dne se na seznam nedostanu. Přes Chrome to jde ok, přes Explorer nikoliv, všechny jiné stránky jsou běžně dostupné... nevíte, čím by to mohlo být, že na seznam nelze? Objeví se jen taková rozpitá obrazovka a jako by to nabíhá, ale pak nic. Děkuju za rady. Napiraj.

Odpovědi na otázku

Explorer? Seriously? Zahod Exploder and be one happy camper.<facepalm>

OPĚT umělý problém za každou cenu!https://learn.microsoft.com/cs-cz/lifecycle/announcem... !

twl explorer nepouzivam niekedy od 2003-4 ked mi zaviedli pevny nonstop internet a po par dnoch som zistil, ze Opera je uplne iny level.

Ty máš v mobilu vážně Explorer? To snad ne... Podívej se ještě jednou a pořádně, co to ve skutečnosti je.

Celkem nedávno snad i MS Windows 98: https://www.zive.cz/poradna/dotaz_jaky-pc/sc-... . Přitom normálních prohlížečů je celkem dost a nemusí to být jen Chromajz. Třeba Firefox ESR, PaleMoon, atd...

No ale ona píše o mobilu, tak proto se divím, kde tam vzala Explorer

Třeba má nějakou Nokii z dob nepřátelského likvidačního období pomocí osoby navázané na Microsoft. Nevím jak přímo FF ESR, ale PaleMoon je i pro Android, nebo aspoň byl.

Mám starší mobil typu Huawei Y6Pro... Já jsem se tedy asi spletla, internet je tam po odkliknutí modré ikonky - podle té modré ikonky jsem se domnívala, že je tam prohlížeč Explorer, ale jistě vím jen, že je tam Android. Vše tam je dle původní výbavy, se kterou jsem mobil koupila a vždy jsem na seznam v pohodě najela... mám tam jen objem dat, který nabízí v ceně tarifu a když se přesáhne, na net už nejde jít, ale aktuálně bych problém mít neměla, na jiné stránky se v pohodě dostanu a dělá mi to jen ten Seznam...

Aha, takže telefon z roku 2016? Opravdu snad nečekáš, že tam bude po sedmi letech pořád všechno fungovat, že ne? A jinak pokud ti to jede přes Chrome, tak prostě používej Chrome. A nebo kup za pár kaček něco aktuálního, ono ti to zase třeba 4 roky vydrží, ale fakt nemůžeš čekat, že bude smartphone použitelný 7 let.

Stránky Seznam.cz v mobilu s androidem nyní zkoušel a fungují. Na jiné webové stránky se dostaneš nebo je problém jen se stránkou Seznam.cz ? Možná ti došla předplacená mobilní data pro internet. Zkus se k internetu připojit přes WiFi síť.Zkus si nainstalovat do mobilu jiný webový prohlížeč (webbrowser). Jmenují se např. Chrome, Firefox, Opera.

Ne, Internet Explorer na Androidu fakt není. Jestli ti funguje Chrome, tak používej ten, protože ten starý prohlížeč asi výrobce neaktualizoval.

V mobilu Huawei má webový prohlížeč modrou ikonku, ale nejde o Explorer, jmenuje se "Prohlížeč HUAWEI".Novější verze prohlížeče Huawei, která by měla umět podporovat i stránky www.Seznam.cz, je ke stažení tady: https://huawei-browser.en.uptodown.com/android/download