» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nemůžu najít kam se ni ukládají hry z xbox passu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, potřeboval bych se dostat do složky kam se mi ukládají hry, který se mi stáhnou přes x-box game pass pro pc. Mám jenom jeden disk a to C, ale v program files ani program files (x86) to nemůžu dohledat. Předem děkuji za rady ( instaluji to před aplikaci xbox)

Odpovědi na otázku

Hry z MS-storu se ukládají do systém chráněné složky.Složka je zde : C:/Program Files/WindowsAppsBohužel, je celkem vysoce chráněná, Windows vám v ní nedovolí dělat skoro vůbec nic. Nejsem si jistý, jestli vám ji vůbec dovolí otevřít.

Navic tyhle skryte sys slozky se obcas hlasi jako prazdne s 0 velikosti dokud se jim nevemou prava nebo nepouzije specialni SW ktery zobrazuje velikost jako treba TreeSizeFree. Uzivatel by ale mel hlavne vedet co dela pokud se v nich chce pak hrabat..

Účel takového požadavku?

Určitě chce machrovat před kamarády jak tu hru dokáže rozbít.

Ne nemám offiko kontroller od xboxu, takže mi microsoft nedovolí hrát hry na jiném gamepadu. Potřebuji hodit gamepad ovladače do složky s hrou.

Nemám xbox gamepad a microsoft mi nedovolil hrát hry na jiném controlleru. Potřebuju hodit gamepad do složky s hrou…

Řešíme jak vytáhnout náš sejf a dát to na dedik