» Poradna » Mobily

Nemuzu na facebook

dobry den.Uz nekolik dni se nemuzu prihlasit na facebook.Rozbil se mi mobil a snazim se prihlasit na svuj profil ale marne.Emai co jsem pouzivala jako prihlaseni zanikl protoze jsem ho nepouzivala.Pod jinym emailem jsem si zalozila novy profil ale ten pozivat nechci.Uz jsem zoufala a prijdu si nak nejvetsi lempl pod sluncem.dekuji mnohokrat za pomoct

Odpovědi na otázku

A jakou pomoc očekáváš? Bohužel, o svůj FB jsi svoji hloupostí přišla. Ten email tam není jen pro srandu. Takže si zvykni na nový profil.

"A jakou pomoc očekáváš? " Copak to není zřejmé? Přece pomoc s překonáním neochoty používat nový profil.

A tím si musí zajít do psychologické poradny

Stačí bič a ochotný pomocník, co jí šlehne vždy když bude chtít použít starý účet.

Na Facebooku jsem byl asi rok a za to dobu jsem nezjistil k čemu to je. A to jsem se dost snažil. Stejně nepochopitelné je pro mě zoufalství Haničky Novákovic.

Tak ono se dá pochopit celkem rychle, k čemu FB slouží. Třeba u mě k tomu, abych byl ve spojení se vzdálenějšími příbuznými nebo přáteli, se kterými nemám čas se potkávat často osobně, ale nechci úplně přijít o kontakt s nimi. Takže ono to má i smysluplné využití. Ale taky je potřeba odpovídajícím způsobem si nastavit přístupové údaje a zabezpečení.

Email a telefon pro spojení s příbuznými funguje daleko lépe. Celé to prostředí FB je chaotické a zaprasené blbostmi. Jestli to jde nějak ponastavovat, aby to bylo k něčemu je vcelku jedno, protože emaily a telefony fungují i bez toho. A navíc nehrozí, že vás nějakej jouda odstřihne kvůli tomu, že se vám nelíbí černoši.

Špatně čteš. Psal jsem o vzdálenějších příbuzných a známých, se kterými nepotřebuju často komunikovat, ale chci s nimi být v nějakém kontaktu a trochu vědět, co dělají. A k tomu se hodí fb výborně. Vidím tam, že třeba něco podnikli, když mě to zajímá, tak u toho příspěvku s nimi můžu chvíli pokecat atd. Tohle přes email ani telefon nejde, protože se nebudu pořád každého z nich vyptávat, co zrovna dělají, kde byli a tahat z nich třeba fotky. Jestli ty jsi to používal pro stupidní komunikaci na různých politických skupinách, to je tvůj problém, zrovna k tomu se kvůli cenzuře, blokování a mazání FB skutečně nehodí. Ale k udržení kontaktu s přáteli, ke kterému byl původně určený, funguje velmi dobře.

Jo tak už mi to je jasný. Když příbuzný bydlí daleko, tak je lepší použít Facebook, když bydlí blíž, tak email a telefon. No tohle by mě v životě nenapadlo.

Facebook je reklamní agentura a jeho uživatelé dojné krávy na peníze.

Já jsem to pochopil. FB je na dvě věci:1. chlubení: 1.1. jak vypadám, 1.2. co mám, 1.3. kde jsem byl/budu na dovolené2. hlášení zlodějům kdy bude volný byt/dům

A taky na změnu statusu z "čumím do FB" na "čekám na policajty, páč jsem nedobrzdil"

Nenapsala jsi žádnou otázku, není na co odpovídat. Problémy s FB řeš s jeho podporou. Tady žádní FB admini nejsou.

Skoč proti zdi. Případně té napadá něco jineho kdyz jsi od původního účtu zahodila "klíče", krom toho že se s tím smířit a vezmeš to jako poučení. PS: hlavně tu za chvíli neřeš že se nedasranes na gmail

Nej by bylo to řešení, té ten novej účet nebudeš fakt používat. Spousta lidí si oddechne a ver tomu že nikomu chybět nebudes

to ohodnocení sedíkomu není rady, tomu není vzájemné hospodářské pomoci