» Poradna » Notebooky

Nemůžu dát svůj Notebook do továrního nastavení a nefunguje mi správce úloh .

Dobrý den , zkouším vyzkoušet tuto poradnu jestli mi někdo dokáže pomoct abych tento problém vyřešil já sám . Jak je v popisku napsáno nejde mi spustit správce úloh a ani mi nejde dát počítač do továrního nastavení , zkoušel sem možnosti jako odebrat jen soubory a i tu druhou odebrat kompletně vše a ani jedna z možností nefungovala . Pak je tam tovární nastavení ještě pro MSI a to sem zkusil taky a taky nefungovalo , nejsem žádný IT erxpert takže tomu nerozumím . Please Hulp :(

Odpovědi na otázku

Su urcite moznosti ako sa da v Poradni poradit:1. autor musi napisat dotaz, na ktory sa da poradit2. autor musi byt schopny odbornu radu pochopit3. ale ked autor napise dotaz bez zadania (popis problemu, hardver, OS),tak nema pocitacove myslenie (neodsudzujem, potrebujeme pre zivot aj ine profesie), ale nema zmysel mu radit, stejne to nepochopi.-----------------------------------------Toto je pravdive a zasadne pravidlo, ale kazde pravidlo ma vynimky.Takze skusme:1 pocitac je notebook, stolne PC, tablet ... 2. o ako OS sa bavime - Windows- aky?"nejde mi spustit správce úloh a ani mi nejde dát počítač do továrního nastavení"To je hlavny problem, ale system nabootuje?V pc poradne je nepristupna hlaska "ani jedna z možností nefungovala", kazda reakcia ma nejaku odozvu (napr. zamietnuty pristup ...), ale na zaklade tychto hlaseni sa da poradit.Tak isto "to sem zkusil taky a taky nefungovalo", napisalo to nieco?Skus doplnit udaje,

Neumím si představit situaci, ve které by takzvané tovární takzvané nastavení bylo jednodušší než čistá instalace.

Nemůžeš dát notebook do továrního nastavení, protože to není telefon. Ten se dává do továrního nastavení.Vem instalační USB/DVD s windows, nabootuj z něj a nainstaluj čistě windows.

Předej ten počítač někomu, kdo ti zazálohuje data, pokud tam něco máš, nainstaluje operační systém z instalačního média (flash disku/DVD) a pak ti zazálohovaná data vrátí na disk.

OS Windows je velice odolný systém, takže pokud něco nefunguje jak má, je za tím nějaké závada na HW. Nejprve zkontrolovat disk, RAM... a až pak případně udělat čistou. ☺

stiahni si windows media creation tool zo stránok MS a následne stiahni svoju verziu windows. nechaj si ju uložiť ako iso na neskoršiu aplikáciu na flešku ktorá musí mať minimálne 4GB. dáš si inštalátor pomocou tohoto softu na flešku, alebo použiješ RUFUS a vyrobíš boot flešku. ostatné si musíš dohľadať, pretože ako inštalovať nové windows je na celý román a je toho plný internet

Takže servis a zaplať.. Kdy už lamy pochopí, že jejich šťourání do PC je bezvýznamná činnost, která více uškodí, než pomůže.. a nakonec se tonoucí stébla chytá.... A je vůbec schopný takový jedinec pochopit radu, když je v hlavě prázdno?Češi by se měli naučit využívat placené služby.. Na západ od nás(posrané ČR) je to zcela normální a tedy běžná věc. Čech chce vše zásadně zadarmo..

Na západ od tvé vlasti, které tak nadáváš, je poměr ceny služby a platu trochu jinde, než zde.

Co je to hulp?

to bude priezvisko, ked to napisal velkym pismenom. Asi sa tak vola "Please Hulp"