» Poradna » Počítačové sítě

Nemožnost se přihlásit na portál Tn.cz.

Dobrý den.
Mám problém. Nejde mi se přihlásit na internetový portál TN.cz. Vyzkoušel jsem skoro vše. I Firefox jsem přepsal (odinstaloval původní verzi - CCleanerem - vyčistil a novou verzi nainstaloval). Všude se mi daří přihlásit, po přepnutí na jiné (Nova.cz | Blog.cz | Galerie.cz | Forum.cz | Jyxo.cz) jen na TN.cz - ne, ne, ne ! Historie vymazána, cookies také, provedeny aktualizace a NIC. Po provedeném přihlášení se na 1/2 vteřiny u článku (diskutovat) objeví rámeček pro psaní zprávy, včetně uživatelského jména, ale pak to zmizí a je vše při starém ! Tož fakt nevím jak dál. V čem dělám chybu ? Op.s. Win. XP 3. Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Chvíli mi TN.cz taky nefungovalo, teď už jo. Jinak, zkusil jste jiný prohlížeč?

Ano. Nejde a nejde.

Pořád to nejde. Proč?

Zkuste zvážit, zda nemožnost přihlášení na výše uvedený web není spíše feature nežli bug.

priste radsi pouzivej misto CCleaneru TuneUP 2009 (NYNI JE ZADARMO !)

zkus Operu 10,00 verzi tam mi to funguje ok