» Poradna » Web a internet

Nemožnost přihlásit se do Google firemního účtu

Ahoj,mám x let Google (osobní) účet a s ním nejsou problémy. Pak mám také Google "firemní účet", který patří k značce e-shopu a který je na jiný e-mail, než ten osobní. Teď mi na Google maps přistála recenze e-shopu a já na ni chtěl odpovědět. Heslo k účtu znám, bohužel mám asi nastavené dvoufaktorové ověřování (několik let jsem s tímto účtem nepracoval, tak si nejsem ničím jistý), takže mi to nabízí pouze 2 možnosti ověření účtu - buď mi to do telefonu pošle oznámení, kde mám z nabídky vybrat určité číslo, nebo v telefonu mám jít do aplikace Google, najít kód a zadat ho na stránce. Problém je, že se oba způsoby týkají telefonu, který už asi 5 let nemám Dá se z tohohle nějak dostat? Nepřišel jsem na to, jak donutit Google k jinému typu ověření, než přes starý mobil...Moc děkuji za rady!

Odpovědi na otázku

Ty náhradní možnosti ověřování se musí aktivovat ještě před tím, než o přístup přijdeš. Potom už je samozřejmě pozdě. Pokud ti jiné možnosti ověření nenabízí, tak bohužel, o účet jsi svojí ledabylostí přišel.