» Poradna » Ostatní

Nemožnost aktualizací navigace garmin

Zdravím,potřeboval bych poradit.Mám koupenou navigaci garmin nüvi® 1390 jsem s ní spokojen,funguje dobře a fungovali mi i aktualizace map a systému ještě 12.října 2012 přes mygarmin,kde jsem samozřejmě registrován.Tuto navigaci vlastním zhruba 2 roky takže už jsem aktualizoval mapy určo minimálně 3 krát vždy bez nejmenšího problému.Problém nastal až koncem prosince 2012 kdý jsem se chtěl podívat jestli není nějaká aktualizace navigace,tak jsem se připojil přes mygarmin,stáhl i naistaloval communicator plugin a nic,čekal jsem i 15 minut a furt to jen hledalo můj produkt zaregistrovanej.Včera jsem tedy přeinstaloval celej systém pc,takže je vše v registrech atd úplně čistý a opět to samé jen to hledá zařízení a nic se neděje,přitom když se mrknu do složky mé produkty a mé mapy tak tam vidím svůje zařízení se sériovým číslem i mapy.Zkoušel jak firefox,tak i IE a pořád to stejný už nevím jak na to poradte,prosím.Celý ty 2 roky mi ty aktualizace v garminu a detekce zařízení šli ok se stejným systémem-Win7 ultimate-se stejným prohlížečem-mozilla firefox(tady se mění jen verze)-navigace funguje bezchybně a místa tam má taky dost,přes 1 GB a na kartě přes 7 GB,communicator plugin je aktuální, a programy co mám v pc jsou stále ty stejné (jen se liší verze) po celou dobu co vlastním tuto navigaci a dosud nebyl žádný problém s detekcí na mygarmin

Odpovědi na otázku

a nemáš teď náhodou 64-bitový Windows ?

kdepak,nemám pořád a jedině 32-bit win7 ultimatum-prostě mám vše stejný po celou dobu co vlastním navigaci-liší se jen akualizace programů,ale zase tak moc toho není,takže systém,programy,aktualizace,vše mám stejně jako když to ještě fungovalo a ted nic ani při formátování a znovunahození úplně čistého systému

tak už jsem na to přišel zkusil jsem ted zadat aby se neodesílali po přihlášení moje data z navigace a ono mi to hned našlo moje zařízení a pustilo mě do mé aktualizace-před vstupem po přihlášení do sekce mé aktualizace vyskočí hláška odesílat data ANO-NE já dával ano a ono to furt jen hledalo moje zařízení a nic se nedělo i 15 minut-hlavně že tam je pak psáno že to potrvá i pár sekund-ted jsem dal NE jako neodesílat a hned to fungovalo jak má,tak nevím proč je to takhle-jen vím že kdysi jsem dával vždy ANO odesílat a fungovalo to taky

Dobrý den mám ten samý problém ,chci se jen poradit kde po přihlášení je volba odesílat informace nebo ne!ANO/NEmne totiž žádná hláška nevyskakuje.Děkuji

Dobrý denUž jsem na to přišel-Garmin je pozadu s podporou doplňků.Mozila má novou verzi a ta zakazuje instalaci doplňků od Garmin t.j.-Garmin Comunicator Plungin.Proto navigace nokomunikuje se sevrem Garmin.Je potřeba použít prohlížeč Explorer a tam to gunguje naprosto bez chyby-s tím,že povolit data pro garmin dávat NE.

Tak a všechno je vyřešeno na jedném místě.Stáhnete si program GarminExpress proveďte instalaci a vše je hotovo,žádné problémy.Po připojení navigace se program spustí vyhledá aktualizace SW a mapy a nabídne instalaci.Jsou tam všechny potřebné funkce k navigaci.Zálohováni,přehraní do jiné navigace atd.Pracuje na 100% a nemusíte se starat o nějaké doplňky a pod.a je to vše česky !!!

Vážený pane,nějak nechápu Váš příspěvek.Mám Garmin Nüvi 3490 - Garmin Expres nic nenajde, ovladače Windows aktualizovány, čučí na mě jak blbec - chceš Drive/nuvi, ... Jiné.. Ani houby - nic nenajde. Takže Garmin - aktualizovat nejde (a mám to ve smlouvě) - akorát ti s..či něco neaktulizují, nebo to zase pokakal Windows či jiný výrobce driverů - Prostě - nejde mi to nějak rozumně spojit s PC, nelze aktualizovat mapy - takže - pro mě- Garmin - PÁPÁ.P. S. - Fakt si myslíte, že jste mi schopen například přes TeamViewer tento můj problém vyřešit? Jestli jo, tak ještě tu navigaci do h a j z l u nevyhodím.Seržant