» Poradna » Programy

Nemozem vymazat odkazy z priecinka...

V priecinku "Naposledy zmenene" nemozem vymazat niektore odkazy.
Ked chcem odkaz vymazat, premenovat alebo odstranit do kosa
tak sa to neda. Vypise, ze "Tato polozka sa uz nenachadza v priecinku....."

Ako ju mam teda odstranit, ked sa v priecinku nenachadza a pri hladani ju vzdy najde ?

Odpovědi na otázku

Poradím ti jednu věc, opravdu to není fór. Zmíněný fakt se občas stane i v Koši. Prostě Koš je prázdný, ale jeho ikonka jednoznačně říká, že je v něm "smetí" a otravuje to. Řešil jsem několikrát tak, že jsem do koše prostě něco poslal (mám s dvěma kolegy těch košů na starost skoro 180) a po následním čistění bylo vše OK. Prostě se zapl podstatně složitější čisticí mechanizmus, když tam opravdu něco bylo. Zkus tedy přidat ně do složky a "následně vyhoď" obsah. A zkus se i pochlubit.

Jenom ze zvedavosti - kde/jak je vlastne mazes?

Nekdy se i stane, ze se maze hodne souboru, na obrazovce jeste porad jsou, ale kdyz si ho chces zobrazit, tak zarve, ze uz tam neni. Chvilku to nekdy trva, nez se to da do cajku.

Máš pravdu. Tohle, co jsi popsal, znám se složkami na levé straně WE. Prostě po nějakým tom refreshi se to spraví samo.