» Poradna » Programy

Nemozem spustit Photoshop

Prosim o radu,zapol som PC a spustil Photoshop, po spusteni a nabehnuti programu mi vyskoci okno s nazvom DLL a takouto hlaskou "An attempt was made to load a program with an incorrect format". Ked dam OK vyskoci druhe okno s nazvom AdobePhotoshop a touto hlaskou "A required application library failed to load and the product cannot continue. Please reinstall the application" Po naslednom kliknuti na OK sa program ukonci. Nic som na systeme a v programe nemenil, mam WinXP SP 1, Awast, ZoneAlarm, Photoshop CS. Este som si vsimol, ze ked sa Photoshop ukonci v beziacich procesoch systemu ostane polozka Adobelmscv.exe - SYSTEM - 1 492 K. Predtym myslim, ze tam nikdy nebola.Dik, M

Odpovědi na otázku

Přeinstalovat á nébó kontaktovat technickou podporu.

Jen tak na okraj: Google Adobelmscv.exe nezna, takze bud mas dosud neznamy vir nebo jsi to napsal blbe.

Malo by to byt dobre, akurat ze tam bol taky font ze som nevedel roslisit ci to je male l (ako Laco) alebo velke I(ako Inspektor).Cia.