» Poradna » Ostatní

Nemožem sa dostať do steamu

Zdravím viem ž-e to tu asi nepatri ale potreboval by som pomôcť zo steam-om.Pokazil sa mi dotyk na mobile kde som mal aplikáciu steam a tam mi chodil kód ktorý som zadával pri každom prihlasný do steamu. Ale teraz bola aktualizácia a zo steamu ma odhlásilo a keď sa chcem prihlásiť potrebujem ten kód ktorý mi chodí na mobil. Išiel by som s touto chybou na steam support ale teraz nejde. Chcel by som sa opýtať aký sa da zrušiť ten autentifikátor a dať si to na predošlí email kde mi to pôvodne chodilo.

Odpovědi na otázku

Zkus to tu Muj ucet. https://help.steampowered.com/cs/

jžš mam to diky moc

Tak hlavne,ze to jde.

tak si prehod simku z nefunkcniho mobilu do nejaky funkcniho (treba rodicu) a prihlas se....

dobry den.nemozem sa dostat do svojho steam uctu ani po zmene hesla ani po zmene e-mailovej adresy.stale mi vypise nespravne prihlasenie.co mam robit?dakujem.

pičo nejde mi spustit steam pojebane to je

nemuzu se prihlasit k uctu kdyz pisu na podporu tak mi to napise duplicatni zpráva a nejde mi tak kontaktovat podporu