» Poradna » Programy

Nemozem nainstalovat DirectX 8.0 do Win98SE.

Pri spusteni instalacie mi instalator hlasi Rozhrani DirectX nelze v aktualne pouzivanem systemu nainstalovat. Neslo to ani v cerstvo nainstalovanych Win98SE. Pri instalacii IE5.5 sa mi nezaktualizuje prehliadac a OutlookExpres, len niektore pomocne programky. Neslo mi to ani v obycajnych Win98. Obe Win su SK, DirectX a IE5.5 zasa CZ, ale to by nemalo vadit.

Odpovědi na otázku

dela nekdy problemy,protoze instalator nerozezna jazyk.V takovem pripade nastavte jako primarni rec anglictinu,event.odinstalujte slovenstinu.Instalujte pak angl.verzi DirectX 8a.Po instalaci nahrejte zpet slovenstinu(jde jen o rozlozeni klavesnice a formaty data,casu apod.). Pokud se spatne instaluje IE 5.5,zvolte Systemove informace - nastroje - Nastroj pro opravu instalace IE.Ze tri moznosti zvolte tu,kterou chcete,od opravy instalace az po doinstalovani chybejicich komponent).Nezapomente,ze WIN98SE potrebuje opravne patche a nove knihovny z WINDOWS Update.