» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nemohu zapisovat do WindowsApps, přestože jsem vlastník

Zdravím,pokouším se rozchodit hru Metro Exodus z WinStore, která padá po spuštění.Potřebuji k tomu přístup do jejího adresáře ve WindowsApps.Jsem vlastnik WindowsApps.nastavil jsem si plný přístup sobě i skupině Administrátoři.Přesto nemám právo měnit soubory v tomto adresáři.Dokáže mi někdo říci proč a zda s tím lze něco dělat?Mám Win 10, may 2019 updateděkujiLibor

Odpovědi na otázku

Abys rozchodil nějaký store software, tak přece nepotřebuješ přístup do té složky, software by měl fungovat správně i tak, to se spíš obrať na tvůrce programu a pořeš to s ním, aby ten software nebyl takový zmetek, pokud to opravdu nefunguje.Pokud ty práva nastavíš správně, tak by ses tam dostat měl, ale vhodnější je nevrtat se v právech a použít Nsudo s tím, že spustíš třeba TC s právy trustedinstaller a pořešíš to tak.

Presne tak treba linux live nepotrebuje ani pravo trustedinstaller protoze se na ne neohlizi. Lze tak vyhodit cokoli z Windows.