» Poradna » Programy

Nemohu stáhnout Windows Media Player 10

Win XP Pro SP2, NB Acer, tedy Win jsou legální. Zajedu na stránky českého MS a dám stáhnout. Chce to ověření pravosti, takže odklikám, nějaká nástroj mi vygeneruje číslo, to zkopíruju, dám pokračovat, MS poděkuje za ověření, ale na další stránce je už hláška, že nelze spustit ovládací prvek Active X a alternativní způsob ověření. Ten jen otevře okno, ve kterém se nic nezobrazí. Veškeré položky ohledně ActiveX jsou ve Vlastnostech Exploreru (Zabezpečení) povoleny, nejhůř, že se má dotázat). Navíc se nelze ani dostat na Windowsupdate. NB není můj, potřebuju pořešit ten MP 10, alternativkí přehrávače se už používají. Jakékoliv rady vítány. Ad Aware našel jen 14 brouků, jsou v karanténě, věškeré firewally jsou vypnuty (Kerio i defaultní). Na MS ještě zkusím zavolat po obědě.

Odpovědi na otázku

tak to stahni nekde jinde, treba tady http://www.slunecnice.cz/product/Windows-Media-Pla...

Ted jsem zkousel v OPERE a naprosto bez problemu

Já si myslím, že tam jsou dojebané Winy. A fungovat přes Operu majitelku NB nedonutím...

Díky za odkaz. tak to jsem netušil, že se to dá stáhnout i jinde, když to má být jen pro majitele legálních Winů...

No WMP10 jsem nainstaloval, ale při každém spuštění hlásí, že došlo k vnitřní chybě aplikace. Asi to bude chtít reinstal. Nebo máte někdo nějaký dobrý nápad, jak to zprovoznit? To stejné totiž hlásil i WMP9.

Pouzivej neco inteligentnejsiho, treba Media Player Classic

No, tady každá rada drahá, ale na nějaké závěry příliš málo informací. Jste si jistý, že se bez Windows Media Playeru 10 neobejdete? Několik let jsem ho nebyl nucen použít a nepřipadám si ve svých činnostech ani pramálo omezen. I reinstal je jistou možností, hodně štěstí .

Stahni si kodeky a nainstaluj,potom můžeš nahrávat pořád ale když chybí kodeky tak to nejde

každou druhou středu v měsíci choděj záplaty a na MS je velkej cvrkot...počkej dva dny...

o nič vážne a potrebné neprichádzaš.

Ja mam dneska taky nejakou zacpu :o)