» Poradna » Programy

Nemohu stahnout fotky+mp3 z Motoroly, co delam spatne?

Ahoj, je tu majitel mobilu Motorola ktery by mi popsal co delam blbe ze nedokazu stahnout vyzvaneni a fotky z mobilu? Nainstaloval jsem si mobil phone tools ale nedari se.
Mam tam fotky ktery bych chtel zachranit.... diky za pomoc.

Odpovědi na otázku

Možná kdybys popsal, co vlastně děláš....

Nejspis funkcni ovladac na mobil Motorola V300. Nainstaloval jsem ovladac, ukazuje mi to ze ovladac pracuje spravne, ale Mobil Phone Tools mobil nevidi a zada at ho pomoci usb kablu pripojim, coz mam.

nainstalujte si dodavane pc suite
pokud je to android tak jsou ve slozce DCIM

Je to stary mobil ktery uz nepouzivam, ale jsou na nem fotky deti ktere bych rad stahl. S mobilem bylo dodano jedno cd, ovladace na nem ale nejsou. Stahl jsem cosi z netu, win xp to nainstalovaly jako modem (coz je udajne spravne, alespon dle diskuzi na netu), ale program mobil phone tools kterym se maji stahnout fotky mobil nedetekuje.
Mam bohuzel jen trial verzi, netusim jestli to muze byt tim.

potreba jsou driver + PC suite od vyrobce ci Mobil edit pres ktere to budete vydolovavat (pbyvykle) ty musite sehna a naisntalovat
modem ne to je neco jineho

Ovladac nainstalovany mam a win se tvari ze zarizeni pracuje spravne. Pokud jde o sw kterym budu dolovat fotky z mobilu, pouziva se od Motoroly Mobil Phone Tools, ten mam nainstalovany. Jen nevidi ten mobil a stale chce at ho pripojim pomoci usb kabelu k pc - to mam a spravne.
Pokud jde o to ze se to instaluje jako modem, tak to je dle diskuzi na internetu spravne, dokonce win samy ukazuji ze je to Motorloa V300.

Zkus nastaveni pripojeni, je tam moznost jako Modem, nebo jako Mass Storage, tak vyber to M.S.

Kde najdu to nastaveni pripojeni?

Nasle si uz to nastaveni? Proste v nastaveni mobilu, a nekde v tom musi bejt nastaveni pripojeni pres USB...

Nainstaloval jsem ten Mobiledit! a taky mobil nevidi, problem tedy bude asi v ovladaci, ten se ale tvari ze je v poradku. Nevi nekdo kde stahnout funkcni ovladac k Motorola V300? Dekuji

Kdyz se to pokusim nainstalovat, tak mi to napise ze mam nainstalovany ovladace ktery sou novejsi.

Můžete alespoň zkusit vyzkoušet,pokud tedy máte nastaveno v mobilu, poslat si fotky jako mms(limit 66KB) nebo lépe na email kde je limit 99KB.