» Poradna » Web a internet

Nemohu si vzpomenout na přihlašovací údaje k YT - jak smazat stará videa?

Dobry den. Mam už delší dobu jeden problem a stále nevím koho na internetu či na YouTube kontaktovat aby mi pomohl. Před par lety jsem na YouTube nahrála videa která bych teď rada odstranila ale nemohu si po těch letech vzpomenout ani na e-mail ani na uživatelské jméno a už vůbec heslo. Bohužel žádná sekce nápovědy zde není možná! Chtěla jsem na nějaký e-mail od YouTube poslat naskenovane své doklady ze jsem to opravdu já aby videa smazali ale nic. Potřebuji videa smazat kvůli své praci. Je to opravdu důležité tak budu rada když mi poradite. Děkuji Simona Jíšová ______________________________________________________________________________________Upraven titulek ignorující pravidla poradny:"- Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou.- Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a podobné texty.- Velká písmena používejte jen na začátku titulku a u vlastních jmen.- Nepoužívejte v titulku žádné zvýrazňování – hvězdičky, opakované znaky atd.- Dotazy porušující pravidla mohou být odstraněny."Moderátor______________________________________________________________________________________

Odpovědi na otázku

Podle mě to prostě nepujde. Jak oni můžou vědět, že je ten účet tvůj? Nevíš přihlašovací údaje + obnovení hesla podle toho co píšete taky nejde, tak se s účtem rozlučte. Google je zrovna jeden z těch, který má zabezpečení na vysoké úrovni a stačí pochybnost a nepustí vás k tomu.

Můžeš si být naprosto jistá, bez hesla a mailu to opravdu nejde a je to jediný správný postup. Jinak dotaz vypadá jako pokus o podvod.

Jak píší ostatní tak bez těch správných údajů se opravdu nepřihlásíš. Jediné co můžeš vyzkoušet tak nahlásit video jako nevhodné. Možná ho pak google zablokuje.

Zapomeň na to, není šance. Minimálně e-mail je nezbytný, to je hlavní identifikátor uživatele. Potom by se teoreticky dalo uvažovat, že když pošleš doklady, mohl by google přístup poskytnout. Ale pouze za podmínky, že bys ten účet měla tenkrát zaregistrovaný na skutečné jméno a kromě jména tam byly zadány i nějaké další údaje, které nemůže nikdo zjistit. Takže reálně se budeš muset smířit s tím, že už se toho nezbavíš. Holt za blbost se platí a co jednou nahraješ na internet, už to nikdy nebudeš mít pod svojí kontrolou.