» Poradna » Web a internet

Nemohu se připojit na 192.168.1.1 !

Zdravím nejde sa mi pripojit na 192.168.1.1 skúsil som vypnút aj antivírus aj firewall ani cez LAN kábel to nejde ...ak otvorím cmd dám ipconfig tak tam mám default gateway (výchozí bránu) 192.168.1.1 ale cez web browser sa mi na nu nejde pripojit !Router: TD-W8961NB

Odpovědi na otázku

Vypnout a zapnout router jsi zkoušel? Už jsem se setkal s tím, že byl router zaseklý v mezistavu, že normálně fungoval, ale nezobrazilo se webové rozhraní. Po restartu ok.

Áno skúšal no výsledok bol negatívny

:Mám stejný problém, ale jen u Edge. Přes Avast Secure Browser se na http://192.168.1.1 normálně připojím.Zkoušel jsem přenastavit Edge ale bez úspěchu.

V prehladaci je potrebne aby bol zapnuty javaskript. Je potrebne vypnut niektore doplnky, alebo v nich nastavit vynimku. addbblocck+, NoScript a podobne. Ak pouzivas proxy, tak aj tam sa nastavuje aby 192.168.1.1 neslo cez proxy.

Přístup do routeru by měl rozhodně fungovat i bez JavaScriptu. Minimálně na přihlašovací obrazovku se musí dostat.

No veď mne ani nechce načítať prihlásenie to je vtom...

A ping na 192.168.1.1 ti funguje?

Áno všetko funguje normálne napísalo mi ze recieved

Už si se na ten router někdy připojoval nebo to je poprvé ?

Niekedy to išlo vpohode proste napísal som do riadku 192.168.1.1 a išlo to aké teraz nič ani prihlasovanie mi nechce ukázať

Tak to zresetuj.

Připojuješ se kabelem, nebo Wi-Fi? Přístup přes Wi-Fi je často do administrace blokován.

Skusal som cez kábel výsledok tak isto nefunguje,aj keď nie som pripojený na kábel tak to nejde

Tak těžko říct. Zkus připojin nějaký jiný počítač a vyzkoušet to z něj. Když by ani to nešlo, zresetuj router do továrního nastavení. Asi jsi neměl žádné specální nastavení routeru, takže si pak jen na něm nastav wifi.

Tak ještě odpoj přívod internetu a nech připojený pouze počítač, restartuj ho a znovu ověř přes ipconfig gateway.

Ale mám kúpený wifi reapeter (opakovac)A tam sa mi dá dostať do konfigurácie ale na wifi sa mi nedá ?

Tak je to jiné zařízení, to je logicé, ne?Resetuj to do továrního nastavení. Je to otázka několika minut a budeš mít jistotu - jede, nejede

Aha, tak repeater vyhoďte, ten tam dělá akorát bordel...