» Poradna » Web a internet

Nemohu se přihlásit na instagram

Ahoj lidijsem úplně na dně. Většinou si na své problémy přijdu sama ale teď si lámám s tím hlavu už týden.Nejde se mi totiž přihlásit na instagram. jméno a heslo vím, ale instagram mi napsal, že si všimli neobvyklé aktivity a že mi pošlou 6ti místný kód na email. problém je že jsem si to pořádně nepřečtla a zřejmě mi zablokovali email pro můj účet a teď nevím kam se mi ten 6ti místný kód zasílá, protože se mi už na ten starý email už nezasíláprosím pomocte mi

Odpovědi na otázku

no treba poriadne čítať..nepoužívam instagram, ale nejaká obnova účtu by tam mala fungovať

earth