» Poradna » Web a internet

Nemohu se přihlásit do Google

Mám účet u Googlu, soubory na Disku i Kalendář se spoustou akcí a najednou mi nejde se přihlásit. Když se přihlašuji, zadám email, heslo a napíše mi, že pošle na mail ověřovací heslo. Na mail mi ale nic nepřijde. Další možností je zadat jiný mail. Na ten sice heslo přijde, ale po zadání mi píše, že zařízení nebylo rozpoznáno. Zřizovací e-mail jsem pochopitelně dávno smazal a telefon jsem tam nezadal. Nakonec po několika pokusech mi napíše "Pokusili jste se přihlásit příliš mnohokrát. Z bezpečnostních důvodů se teď přihlásit nelze. Zkuste to později nebo se přihlaste pomocí jiného zařízení. " Nevíte někdo, co s tím?

Odpovědi na otázku

Odporúčam podporu Google, to isté som mal s jedným google účtom pri zákazníkovy, po par pokusoch a hľadaní na nete sme zvolili vytvorenie nového účtu. Nechápem sám jak to majú zablokované/chránené, keď si človek nevie ani obnoviť heslo.

Mají to chráněné tak, aby se to nedalo ukrást. Akorát to vyžaduje jistou inteligenci uživatele, tedy že si k účtu přiřadí náhradní možnosti k obnovení, pokud by náhodou byl tak blbý, že zapomene heslo. Tedy je potřeba mít přiřazené telefonní číslo a náhradní mail mimo google.

Ahoj ja to tam mam i telefoni cislo i email a stejne mi nejde se prihlasit furt to ukazuje ze se nejde prihlasit z nezname chyby ... Ze to mam zkusit za 24 hodin a kdyz jsem to vyzkousela stejne to nejde tak co ted ?

Bohužel, tohle asi nemá řešení. Smůla a tvoje hloupost je, že jsi neměl zaregistrované tel. číslo ani náhradní mailovou adresu mimo google. Tohle je jediná spolehlivá možnost obnovy účtu. A jelikož nejsi žádný VIP zákazník google, tak se nedostaneš k živé podpoře a jsi odkázaný jen na automat. No a přes ten jsi už asi všechny možnosti vyčerpal.

Nesmutni. Letos jsem měl problém s přihlášení do gooogle účtu. Zkusil jsem to za cca týden a přihlášení se podařilo. Nevím, zda je to tvůj případ, ale za zkoušku to stojí.

Nemohu se prihlasit