» Poradna » Programy

Nemohu se dostat do "nouzového režimu"....pomooooc

Dobrý den,

dnes jsem chytl asi trojského koně. Chtěl jsem se tedy vrátit do bodu obnovy systému, ve kterém bylo vše OK. Bohužel, dal jsem při restartu PC F8 - stav nouze - pak došlo k načítání souborů .sys a po pár načtených souborů to napsalo cosi "pres ESC to ecape from loading ....sys". Samo se to poté restartlo.

Neodstanu se do stavu nouze WinXP, nevíte jak to zvrátit? Dá se obnovit z OK bodu jinak?

Díky

Odpovědi na otázku

Ked chces pouzit bod obnovy systému, musi byt system schopny pracovat aspon v nudzovom rezime. Ked nie, tak obnov system zo zalohy.

Systém obnovíš z nouzového režimu DOS spuštěním rstrui.exe z adresáře C:\windows\system32\restore.Pokud neovládáš příkazový řádek skusím napsat syntaxi.

Když nenastartuje nouzový režim DOS,tak opravit instalaci pomocí instalačního CD.