Nemohu se dostat do Biosu

Po nainstalování Windows 10 se nemohu dostat do Biosu. Klávesou Delete to před tím šlo. Zakl. deska je AS Rock.Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Na vine je hybridný spánok. Hľadaj v Nastavení reštart, alebo ja by som vypol S5 v BIOSe alebo aj cez powercfg hybernáciu

Už jsem to vyřešil.Vymazal jsem paměť CMOS a už se tam zase po vypnutí PC dostanu jako dřív, klávesou Delete.Děkuji za odpověď.

Kdybys otevřel ten manuál (nebo napsal typ desky), tak bys to ani resetovat nemusel.

Podívej se do návodu ke své tajné desce, máš tam popsáno, jakým způsobem BIOS vyvolat i v případě, že máš aktivní rychlé spouštění, kdy DEL nefunguje.

AsRocky mají F2 klávesu pro vstup do biosu.

Tak jsem to hledal a ani F2 a ani jiné F nefunguje.

A ten manuál už jsi otevřel?

Pro pána, vypni ten fastboot a pak se do biosu normálně přes F2 dostaneš.....

Už mi to jde. ( Ale stejně nevím, co je ten fastbook )

Omlouvám se "fastboot"

Funkcia Win, ktorá urýchľuje boot, ale zato znežňuje dostať sa do BIOSu

Neznemožňuje se dostat do BIOSu, protože BIOS nepodporuje fast boot. Fastboot je spojený až s firmwarem UEFI a stačí do něj vjet z operačního systému - viz návod, co jsem napsal dole.Fakt miluji idioty, co každou chvíli radí zakazovat užitečnou funkci operačního systému jako fast boot. To si tam rovnou mohl dát XP, Vista nebo 7.

Obnovení systému -> Spustit s upřesněným nastavením -> upřesnit možnosti -> restartovat do firmwaru UEFIhttp://www.tenforums.com/tutorials/5831-uefi-firmw...

Co v tom BIOSu po instalaci OS všichni hledáte? ☺