» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nemohu se dostat do biosu na tabletu dekuji

Ahoj, mam novy tablet umax visionbook s win 10 a rozhaseny system nejde obnova atd na flash mam pripraveno boot win 10 chci udelat reinstall OS ale bohuzel mi nejde dostat do biosu abych mohla zapnout boot z flash usb disku ,porad mi nabizi aut.opravu pote diagnostika a na vyber par moznosti ale nejde windows recovery ani obnova do tovarniho nastaveni ,do win se nedostanu vubec je mozmne pres prikazovy radek spustit prikaz bootovani z flash disku? dekuji za tip Hezky vikend

Odpovědi na otázku

Já na svém Asusu současně se zapínacím tlačítkem držím tlačítko Volume-Down.

Kolikkrát to ještě založíš - stejné téma....http://www.zive.cz/poradna/500-kc-odmena-pay...