» Poradna » Ostatní

Nemohu rozebrat notebook Siemens

Dostal jsem notebook Siemens Nixdorf PCD-4N.Chtel jsem mu vymenit HDD, ale nemuzu se do neho dostat. Odsrouboval jsem co se dalo, ale stale to drzi prave nekde u disku. Nemate s nim nekdo nejake zkusenosti nebo nevite, kde by se dal sehnat nejaky technicky popis?Diky, Tomas

Odpovědi na otázku

Měl sem stejný problém , jenže je to už dlouho , pamatuju si , jen , že jsem ho nakonec normálně otevřel.Pojem odšrouboval sem co se dalo mi nesedí.Pokud vím , stačí sundat díl s displejem LCD kontrolek, vyndat klávasnici a potom sundat pár plechů.Já sem ho musel rozebrat úplně , ale z jiného důvodu.