» Poradna » Počítačové sítě

Nemohu potvrdit totožnost na jiném počítači

Mám každou chvíli zablokovaný ůčet ale ověřit totožnost nemohu z jiného

Odpovědi na otázku

Účet jaký?

Asi na nejakom serveri, fóre.... A skúša to iným PC, ale u seba doma - a pod rovnakou IP adresou. Potom je jasné, že sa nikam nedostane.Pokiaľ to nepôjde ani z inej IP adresy (napr. u známeho) - tak jeho účet je fest zablokovaný.

No já to vidím jako v pořádku.Co se ti nezdá?

'Ůčet' v pořádku určitě není.

To já to vidím spíš na majitele účtu.

Že by exekutor?

A vložil jste svůj občanský průkaz do čtečky občanských průkazů? Jestli ne tak se nedivte, holt to nemá jak ověřit vaší totožnost.

To je v pořádku - zkuste účet, ůčty bývají často zablokované.