» Poradna » Programy

Nemohu odeslat soubor ze složky

Mám nainstalovaný emailový program Mozilla Thunderbird, funguje normálně, jen nemohu jako dříve odesílat např. foto i více foto ze souboru uloženého ve složce.Objeví se mi toto oznámení:Není přidružen žádný emailový program, který by mohl provést požadovanou akci.Nainstalujte emailový program nebo (pokud je program již nainstalovaný) vytvořtepřidružení pomocí ovládacího panelu Výchozí programy. Nevím, kde mám chybu, protože emailový program mám nastavený jako výchozí a dříve mi to fungovalo naprosto k mé spokojenosti, ale po přeinstalaci mi toto nefunguje.Pro info používám OS Windows 10Moc děkuji za radu

Odpovědi na otázku

Mám taky TB, W10 1709.309, a při kliknutí pravým se nabídne "Odeslat", "Příjemce e-mailu" a vytvoří se nový email. Ověř, zda je TB opravdu výchozí a zda v nastavení TB, možnosti, obecné, je "ověřit při spuštění, zda je výchozí".Po přeinstalaci čeho to přestalo fungovat?

nemůžu odesílat fotky emailem, že nemám výchozí program