» Poradna » Mobily

Nemohu najít vymazanou aplikaci v Andridu

Poraďte mi někdo....Dostal jsem od syna starý Samsung Galaxy S3 mini... nainstaloval jsem si aplikaci iReportér ČT.... jenže fotoaparát v něm nesplňoval mé požadavky,tak jsem tu aplikaci odinstaloval.... pak jsem mobil celý rozebral a pokus dát to do pořádku se mi podařil a foťák funguje jak má... jenže..když chci znovu tuto aplikaci nainstalovat z google play,tak mi to ukazuje,že už je nainstalovaná,ale já ji tam nikde nevidím...Co s tím.... je tam nainstalovaný Android....Nemám s těma telefonama žádné zkušenosti....

Odpovědi na otázku

To ukazuje vždy,ignoruj hlášku a přesto nainstaluj a nezapomeň vybrat správné zařízení,pokud jich máš pod svým účtem víc .

Díky,zkusím....

V GooglePlay to také ukazuje možnost "Odinstalovat". Tak ji napře odinstaluj, když to ukazuje, že je nainstalovaná a potom opět nainstaluj. A třeba opakovaně - nainstaluj, odinstaluj a opět nainstaluj.

Děkuji,podařilo se