» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nemohu nainstalovat Microsoft Visual C++ 2015 .........

Součásti hry je potřeba nainstalovat Microsoft Visual C++ 2015 Redistributable (x64) 14.0. 23026. Bohužel to se mi nedaří. Hláška říká: Již je nainstalovaná jiná verze tohoto produktu. Ano mám MV C++ 2005 až 2017, ale 2015 nemám.Jak to pořešit? Mám W10.

Odpovědi na otázku

A ta hra striktně vyžaduje 2015 a s 2017 nefunguje?Jsou totiž kompatibilní, takže pokud máš nainstalováno 2017, tak by problém být neměl a mělo by to normálně jet. V případě, že to ale i přesto nejede (hra bz se neobtěžovala dotazem na dostupné verze a tupě a zbytečně by chtěla tu svoji), tak je potřeba to obejít. Prostě odinstaluješ 2017, nainstaluješ hru i s VCppR2015 a pak nainstaluješ zpátky 2017.

Díky, naprosto OK.