» Poradna » Počítačové sítě

Nemocniční síť

Zdravím,ode dneška ležím v nemocnici a řekl jsem si, abych se tady tak nenudil, že si zahraju nějakou hru nebo zapnu steam. Ani jedna věc mi nevyšla. Když se chci přihlásit např. na steam, tak mi to napíše, že se nelze k serverům steamu připojit, stejný věc se mi stala i u World of Tanks. Nejsem žádný ajťák, ale koukl jsem se na vlastnosti sítě a píše se tam, že připojení pomocí protokolu 6 není povoleno, nevím jestli to s tím má něco spoleečného, ale prosím vás o pomoc, protože seriály už mám dokoukané, tak nemám co dělat. P.S. Nacházím se v dětské nemocnici Brno

Odpovědi na otázku

Mají to asi blokované. Zeptej se ošetřujícího lékaře, on, pokud to uzná za vhodné a bude to možné, tak se zeptá jejich IT oddělení. Jinak sotva.

Tak toho jsem se bál, achjo, mají to stejný jak u nás na střední asi no..

A to si myslíš, že si zasviní výpočetní techniku všelijakým malwarem a síť zahltí blbostmi?

V nemocnici bych ještě na některých odděleních pochopil povolení hraní on-line her, ale ve škole?! Snad se nedivíš, že to máte ve škole blokované?

Neřekl jsem, že se divím:)

Taky to vidim na blokaci portu - takze povolen bude web a mozna i ftp.

VPN...

Nemocnicni sit te asi na hry nepusti, vetsinou na to nemaji kapacitu. Ale je to be legrace idealni prilezitost precist si nejakou knizku...

ehm, "bez legrace"

Pravda, už jsem začal :D

Nemocnice maj kvůli omezenému rozpočtu omezené kapacity sítě a blokace online her je celkem logická. Očekával bych i blokaci P2P, takže možná nepůjde ani Skype...