» Poradna » Počítačové sítě

Nemecká hudba

Prosim nepoznáte niekto neaké stranky z ktorých by sa dala bez platenia stiahnut hudba, prípadne klipy
nemeckych interpretov (Hansi Hinteresser,Simino Rossi, Ösch’s die Dritten).
Hladal som v google,skušal som najsť nemecké warezy a nič.
Ak by niekto šikovny, mal čas a chuť prosim pozrite sa na to.
Ďakujem

Odpovědi na otázku

Zda se to byt tak okrajove tema,ze nikde nic neni

Mam pocit že nemci si radšej kupia CD ako ho niekde stiahnu.
Hansi ,Semino vydali mnoho albumov ale nikde sa nadajú stiahnut, len kúpiť.
Aspoń mne sa to nepodarilo.

Satelit Astra1 - Volkmusic. Paří tam pořád lidovky.

Promiň,chce to jen satelitní kartu na PC.

Quido satelit mám digital aj s modulmi.jediné čo mi chýba je DVD rekordér.ten zatial neplanujem kúpiť pretože kvôli jednemu-dvom programom mesačne ktoré by som chcel napáliť sa mi to neoplatí.
Tak zhaňam na nete ako ine veci.Ale dik za radu.

isohunt.com ...
atd.

ten 220 MB zrovna jede naplno.tak nevahej a zkousej dalsi .chce to jen hledat

isohunt.com ...

Prosim Ťa ako sa dá odtial sťahovať s toretami namám žiadne skúsenosti.

utorrent.cz ...

www.utorrent.com ...

Díky moc všetkým.