» Poradna » Ostatní

Nemáte někdo nějaké slevy do CZC, Alzy, či Mall.cz?

Ahoj, nemáte někdo nějaké slevy do CZC, Alzy, či Mall. Cz? Díky "Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Přečtěte si proto, jak napsat správný titulek (odkaz se otevře v novém okně). Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd. Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány."

Odpovědi na otázku

Mame. No a?

A jsou na prodej? Díky

Mam do CZC. Kupis?

Napiš, prosím, na lukysto@seznam.cz

Vypadla mi ještě poslední věta, zda byste je neprodali, pokud je nevyužijete? Díky moc všem