» Poradna » Počítačové sítě

Nemam radio a nemam TV a presto bdu platit koncesionarsky

Au au auPrezident Václav Klaus podepsal zákon o rozhlasových a televizních poplatcích.http://www.novinky.cz/domaci/63892-klaus-posvet... úplnost dodejme, že povinnost platit koncesionářský poplatek mají kromě osob přihlášených v evidenci poplatníků všechny fyzické nebo právnické osoby, které jsou odběrateli elektřiny z veřejné distribuční sítě, pokud na písemnou výzvu do 30 dnů ode dne jejího doručení neoznámí Českému rozhlasu nebo České televizi písemným čestným prohlášením, že nevlastní ani neužívají rozhlasový a televizní přijímač. Více o placení koncesionářských poplatků lze nalézt v článkuhttp://www.mesec.cz/clanky/koncesionarske-pop...

Odpovědi na otázku

A s čím ti můžeme poradit v této IT poradně?

No, nedavno byl porad v TV, ze v Krkonosich jsou vesnice stale bez pripojky proudu. Tak se mohou odhlasit a neplatit.Jinak to povazuji za dalsi dan statu. Proc se s tim tak drbou. Zbytecne zvysuji byrokracii. Maji to rovnou prasknout do dani.

No dobře, ale co chceš tady?

A to v těch Krkonoších nemají auta s rádiem?

Jo, jo. Je to maras. At se s tim udavi. :o(

A jak to souvisí s počítači?Pokud nemáš TV ani rádio, můžeš napsat čestné prohlášení. Pak bude sranda, až ti na to přijdou a budeš platit zpětně 5 000 Kč Jinak zapomněls dodat, že neslyšící osoby budou zproštěny od poplatků za rádio a nevidomí nebudou platit za TV.Pokud nechceš platit za nic, vypíchni si oči a znič sluch.

Odpověď z oblasti IT.Na pořady z dílny ČT a Novy se můžeš dívat i na PC přes internet.Navíc ČT24 vysílá On-line Tak proto budeš platit. Signálu české televize není tak snadné uniknout.

Jako kdyby elektrina podminovala televizni a rozhlasovy prijimac. Dnes se par tisic prodava kapesni TV Citizen a po par tisic draz Casio (ne ze bych chtel delat reklamu :)Poplatek za zasuvku neni o moc horsi nez za prijimac - taky na nem nemusim koukat na CT.Kdyby bylo referedum o zachovani Ceske televizi tak bych hlasoval proti a vsichni ostatni asi taky. To je asi duvod proc jeste takove referedum nebylo.