» Poradna » Ostatní

Nemám rááád Benq !!!!!

V dubnu jsem já vůl koupil CD RW mechaniku Benq 4816 (dal  jsem na testy v Computeru a Pc Wordu) a od té doby mám tolik pivních tácků, že si můžu založit hospodu.14 dní po zakoupení( asi 15CD) si mechanika usmyslela, že nebude pálit od začátku CD ale zkusí to tak 2cm od začátku. Samozřejmě už nechtěla uzavřít  CD protože neměla kam. Tak jsem ji reklamoval. Reklamace proběhla bez problémů a do 14 dnů jsem měl doma mechaniku novou. Mám ji doma týden, udělal jsem asi 5CD a mechanika nepálí vůbec. Vypadá že pálí, ale data nikde. CD ja prázdné. Kecám vypálí krásný 2mm pásek na konci. Asi Lead-out. A to na jedno CD kolikrát budu chtít. heč. Zkusil jsem to 3x, měnil jsem velikost dat a mám na jednom médiu 3 hezké pásky.  Zlatý 4 rychlostní HP, že já ho vůl dal pryč.Máte s touhle mechanikou někdo podobné zkušenosti, nebo mám jenom smůlu. Nebo že by OSA?

Odpovědi na otázku

zřejmě je potřeba aplikovat nové firmwary

Zřejmě je nutné aplikovat bourací kladivo.

Tak,tak

Benq je v poradku, spis mas smulu, nebo delas neco blbe. HP neni zadny poklad ale diky nizkym rychlostem dele vydrzel. Beztak vyssi rychlost nez 32x je na nic.

Jo, neříkám, že HP je něco extra, ale za 3 roky jsem na něm udělal dobrou tisícovku CD a nemusel jsem trnout, že se něco posere. Teď u toho sedím jak homokláda a modlím se, aby z toho vylezlo alespoň jedno dobré CD. Blbne ať používám Nero, nebo Clone CD, UDMA mám zapnuté, přeinstaloval jsem ASPI, odpojil a připojil a pořád nic.Asi mám fakt smůlu, ale nechci s Benq už mít nic společného. Myslim že se to dá pochopit

Mam este horsie skusenosti s napalovackami Benq. Asi pred rokom som prisiel do styku s niekolkymi kusmi napalovaciek , vtedy este Acer. Vsetky boli vadne, musel som ich vsetky reklamovat a dokonca az dva krat. Na treti krat som dostal uplne inu znacku a odvtedy nechcem o Acere(Benq) ani pocut. A radim ti ,rychlo sa ich zbav.

Tak ja mam uplne opacne zkusenosti, mam ten samy typ a mam ho cca. pul roku. Mam napalenych radove 200-300 ced a naprosto bez problemu, ze zacatku jsem së na ni ucil palit a to slo par ced do kytek, ale ted pocitam ze za poslednich 150 kousku ani jedno, bez problemu to prectou vsechny veze i cd mechaniky, proste zadny problem. Media pouzivam, noname, Verbatim, Platinum a Multidisc a naprosto v pohode. m.PS: Kua doufam, ze sem to nezakrikl. ;)