» Poradna » Mobily

Nemám google play store

Ahoj, včera mi přišel zenfone 2 2gb 5,5 fullhd verze. Telefon jsem si objednal z českého obchodu. Par aplikací tam bylo čínských plus tsm byl vytvořen uživatel (telefon je jinak nepoužity). Šel jsem do nastavení a obnovil tovární data. Vše si nastavil a pak že si stahnu facebook a ouha, není tam google play ani google services. Nevíte co bych s tím měl delat ?

Odpovědi na otázku

.

Po instalaci asi budes muset vytvorit ucet na Game Play.

Nainstaloval jsem to ale hned se to vypne. Potřebuju i ggl play services ?

Asi musis instalovat verzi podle androidu.

Není eshop jako eshop, někteří jej skutečně pouze dovezou z Asie, přidají do balení evropskou nabíječku (někdy i český manuál) a tím to pro ně hasne.

Příště si zjisti, co je ten e-shop zač ještě před nákupem :D To že je to český e-shop s českým webem ještě neznamená, že se za ním neschovává jen usmolený puberťák, který celý e-shop provozuje v kuchyni u maminky v paneláku na notebooku a celý obchod spočívá v tom, že objedná pár křápů z eBay, narazí si na to tučnou přirážku a netváří se jako seriózní český e-shop :DAno, k Play budeš potřebovat gapps, tedy služby Play atd. A ty nenainstaluješ, musí se flashovat, tedy potřebuješ custom recovery. Na tvém místě bych ten telefon jednoduše bez udání důvodu vrátil v rámci 14-denní lhůty a koupil něco normálního v normálním shopu.