Nemám do MB 4pin

Ahojte,kúpil som si do PC novú Z.dosku, ram a cpu.Dosku som kupil z390 aorus elite.Problem je, že môj zdroj má len rozoberací 8pin do dosky, ale do dosky potrebujem 8+4pin.zdroj má asi 4x 8pin do GPU, ale do dosky len jeden.zdroj: ENERMAX MaxPro EMP700AGT 700W

Odpovědi na otázku

No a? Zapoj tam jen to, co máš a je to. Stejně v tom je jen +12V a zem.

Ok.Vďaka :)

Pokud v té desce není 8 jádro se snahou to taktovat, tak stačí zapojit jen ten 8pin. Ten další 4pin je tam jen pro případ zvýšeného odběru při taktovaných žravých procesorech.Funkční to tedy bude i jen s tím 8pinem.

Ok.Vďaka :)

Ospravedlňujem sa, že som nepoložil otázku. :DTakže ako to vyriešiť? (odpoveď už mám vyššie, takže vďaka).