» Poradna » Ostatní

Nelze zobrazit skryté složky

Dobrý den,V PC mám složku kde mám uloženou hudbu jsou v ní skryté složky a soubory, ale vůbec se mi nedaří soubory a složky zviditelnit... Ale pokud do adresáře napíšu kontrétní adresu ke skryté složce tak se mi normálně otevře, ale bohužel si nepamatuju názvy všech složek, ale pouze jedné.... Díky za radu...

Odpovědi na otázku

1. A tys ty složky skrýval (přiřazoval jim příznak "skryté") ?? Proč?2. Ani pokud zapneš zobrazování skrytých souborů a složek, nevidíš je?3. Co v nich vlastně máš? Normální hudební soubory?

Juwa2 prepáč, keď som začal písať, ešte tu tvoj príspevok nebol.

Já ne neskrýval, ale před delší dobou jsem si omylem smazal nejaký data a pak jsem je obnoval... a když jsem všechno vytřítil a hudbu nakopíroval do složky s hudbou tak se mi tam prostě nezobrazovali, ale pokud třeba dám přehrát celou složku tak se VLC normálně zapne a hraje.... ale já si teď potřebuju všechno zálohovat, protože chci provést čistou instalaci W10....

Jinak ano pokud dám zobrazit skryté složky tak se nezobrazí a ano jsou tam normální hudební soubory co jsem za několik let nastřádal....

Ano, zkus dát zobrazit i systémové soubory....

Tak složky už vidím, ale nevidím soubory v nich.... když si na ně kliknu pravým a dám vlastnosti tak mi to napíše kolik souborů tam je a kolik mi zabírají místa.... ale prostě je tam nevidím... a to jsou ty složky nastaveny úplně stejně abych všechno viděl...

Řešení:Nainstaluj si http://www.petges.lu/home/download/Potom dej pravoklik na hlavní složku s hudbou, z kontext. menu vyber "Změň atributy", v okně co se otevře zruš zatržítka u "systémové" a "skryté", dole zatrhni "včetně podsložek" > OK

Tak a udělalo to to samý co to nastavení... vidím složky, ale soubory v nich už prostě ne....

Potom máš nějakou krpu v systému. Zkus sfc /scannow.Nebo se na to vy.... a tu hudbu si vykopíruj pomocí live linux.

A ako sa ti ich nedarí zviditelniť? Napríklad tak že vo svojom veľmi utajovanom operačnom systéme skúšaš nastaviť "zobrazovanie skrytých a systémových súborov" - a nejde to? Alebo si ich skryl nejakým externým programom? Predtým to šlo a teraz už nie? Chcelo by to trochu popísať problém

Kdyby jsi si DATA nedával pod OS, nyní jsi je nikam "zálohovat" nemusel. Ty jsi nikdy neuvažoval nad tím mít C jako OS a D jako DATA např.? Nyní děláš zbytečnou práci. Tak si dej zobrazit skryté / systémové soubory.

Tipnu si:http://abload.de/img/snap7934tistm.pngnikdy, nikdo by mě nedonutil, aby při problému s OS ručně odděloval fotky, filmy, dokumenty z jedno disku na druhý, rovnou je ukládám, kde OS není. HA.

Jo takhle jsem to měl nastavený a všechno jsem nechal abych viděl vše, ale prostě nevidím soubory v těch složkách....

Zkus TotalCommander a také se podívej kolik zabírá složka místa, zda tam vůbec ta data máš.

To už jsem psal vejš, že když si dám informace o složce tak vidím kolik tam je souborů a kolik mi zabírají, ale v tý složce je prostě nevidím...

TotalCommander (je i shareware) mi nikdy neodmítl zobrazit vše a tím myslím vše. Čili já bych začal tím, ideálně ukaž co se děje na screenu.

Ty složky ale pořád máš vybledlé = mají příznak skryté nebo systémové. A pokud máš zapnuté zobrazení skrytých a systémových souborů a složek, a přesto je nevidíš = máš nabořený systém, minimálně proces explorer.exeUdělej opravu sfc /scannow už jsem to jednou psal. Potřetí to psát už nemíním....

našel jsem tenhle návod https://www.youtube.com/watch , ale vůbec nemůžu najít ten command prompt ....

otvor čierne okno, cmd.exe, ako SprávcaVlož do okna (paste) text:attrib -r -a -s -h *.*za príkazom; *.* zadaj manuálne cestu k zložke, napríklad C:\moje\*.*máš pokyny nakreslené, pre debilov:http://www.technize.net/unhide-files-and-folders-...

A nestačilo by třeba použít TDP x-Ray?

no já jsem to už otevřel mě nedošlo, že já mám systém v CZ a on v AJ

Zítra zkusím ještě len Live linux...

scf je o systemocých súboroch, ale my sa bavíme o problémoch s užívateľskými. Skus aj chkdsk c: /f /x z admin cmd pre istotu

ještě jsem zkusil přesunout složku na druhý disk, ale tak to je vidět úplně stejně....

si schopný ukázať čo v tých zložkách je? Screenov si dal plno, ale všetky zbytočné

ja čumím. Mne to nikdy nešlo. Asi chýbali všetky prepínače súčasne

ale neukázal si zložky či v nich súbory sú, čo zo screenov ak chýba základná info o tých, podľa Teba chýbajúcich, súboroch

Tak dneska jsem se v tom poštoural přes live linux... jelikož mi nedošlo, že by to mohlo být tímto.... Dříve jsem používal software na zaheslování určitých dokumentů a později jsem ho odinstaloval tak mi složky po instalaci skryl což mě nedošlo a s myšlenkou, že se ve složkách nenachází nic potřebného jsem je smazal.... při mazání jsem si všiml, že jsou složky příliš velké ( nacházelo se tam jenom pár dokumentů...) tak jsem toho nechal a soubory obnovil přes recuvu, ale skryté složky mi bránili vytvořit nové složky se stejným názvem a prostě samy mizeli... teď už mám všehcno zobrazené a data které jsem si už dříve obnovil, ale nevytřídil (obnovu jsem prováděl na externí disk) jsem většinu souborů získal z5... bohužel některé už neuvidím a o nějaké fotky musím požádat přátele... Děkuji za vaše rady co jste mi sem dali bez nich bych asi většinu složek do teď neviděl nebo o ně na vždy přišel....